Založ si blog

Zase.

Jeden môj bývalý kolega ničím nevynikal. Mal priemerne až podpriemerné schopnosti. Mal však nadštandartne vzťahy s vedúcim a bol aj patrične nadštandartne finančne ohodnotený. Bolo to preto, lebo počas svojej pracovnej činnosti vždy postupoval podľa pre neho osvedčenej schémy. Uvedomil si, že každý vedúci v prvom rade nerieši pracovné problémy, ale snaží sa udržať si svoju pozíciu. Jednoducho povedané, každý šéf sa prednostne zaujíma o to, čo sa deje okolo neho. Toto on využíval tak, že každého šéfa podrobne informoval o všetkom čo sa deje na pracovisku. Zachádzal aj do pikantných podrobnosti, ktoré sa dozvedel medzi štyrmi očami. A čuduj sa svete, mal úspech. Človek s priemernými schopnosťami bol finačne hodnotený na úrovni experta. Pritom pracoval až o polovicu menej ako ostatní kolegovia. Poviete si, že to nie je možne, alebo sa ma opýtate akú úroveň mal teda šéf. Takú ako všetci súčasní šéfovia.

O politike ma už nebaví písať.

Veď keď vidím kiskoidných voličov, alebo natrubených heroitikov (od heroin), tak neviem čo povedať. Asi nič. Normalní ľudia sa hanbia aj za tých nenormalných.

Skúsim písať odbornejšie a zaujímavejšie članky.

Plakajúci.

18.02.2020

Je ťažké chcieť, aby dôchodca, ktorý žije z mesačného dôchodku 360 EUR pochopil, že navrhovaný 13. dôchodok je nespravodlivý, neekonomický a ešte neviem aký. On nerozumie ekonomickému viac »

Kecy a len kecy

26.04.2019

Hektické poryvy dnešnej kinematickej epochy dynamický cirkulujú elasticitu stabilnej platformy. V plasticizme súčasného transcedenta si uvedomujeme supremáciu infinitiva. Je potrebné vyextrahovať viac »

26.04.2019

Hektické poryvy dnešnej kinematickej epochy dynamický cirkulujú elasticitu stabilnej platformy. V plasticizme súčasného transcedenta si uvedomujeme supremáciu infinitiva. Je potrebné vyextrahovať viac »

sýria idlib neirab vojak vojaci tureckí povstalci

Erdogan potvrdil prítomnosť protureckých sýrskych bojovníkov v Líbyi

21.02.2020 14:48, aktualizované: 15:08

Sýrski bojovníci podľa tureckého prezidenta Erdogana operujú po boku tureckej výcvikovej misie.

Električka / Rača /

Začnú jazdiť električky až do bratislavskej Dúbravky

21.02.2020 13:58

Do bratislavskej mestskej časti Dúbravka začnú od soboty premávať električky po novozrekonštruovanej časti Karlovesko-dúbravskej radiály.

béla bugár

Bugár chce dať po voľbách SMK možnosť podieľať sa s nimi na vláde

21.02.2020 12:29

Líder Mostu-Híd Bugár spoluprácu ponúkne aj strane Maďarská komunitná spolupatričnosť.

Cena J.M.Hurbana štátna Čič udelenie danko turay

Danko udelil štátnu cenu J. M. Hurbana in memoriam Milanovi Čičovi

21.02.2020 11:41, aktualizované: 11:55

Milan Čič bol akademik a bývalý podpredseda vlády Českej a Slovenskej federatívnej republiky.

lukynov

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 47226x
Priemerná čítanosť článkov: 1476x

Autor blogu

Kategórie