Založ si blog

Mojím voličom.

Kedže chcem, ako som predtým písal, aby ste ma volili predkladám Vám toto vyhlásenie.

V politike je už všetko vymyslené, preto netreba nič nové vymyšlať, ale iba sľubovať. Veď koľko Vám ja nasľubujem, to Vám nemôže nikto splniť. Na šírenie svojích myšlienok si založím denník M (s podtitulom „Som, vždy trošku vpredu“). Mne nebude vadiť, že budem jeho jediný čitateľ. Redaktorka bude gymnazistka, pre ktorú bude práca koníčkom. Jednou z jej úloh bude chodiť na tlačovky a tam klásť otázky na úrovni debila alebo aj imbecila. Mám však jeden nedostatok, ktorý neviem ako odstrániť. Mám vysokú školu odborného zamerania a to sa teraz v politike „nenosí“. Teraz sa prevažne v politike „nosí“ niečo ako sociálna práca, učiteľstvo, zahraničná škola – typu expert na teplú vodu alebo ďalšie školy nepraktického zamerania (niečo ako „veľa hovoriť a nič nepovedať“). No tento svoj nedostatok chcem vykompenzovať dvojnásobným počtom sľubov, ktoré Vám vdačne dám. Budete sa mať lepšie. Ano, budete sa mať super. (Vidíte je to dvakrát a je to ľahké).

Preto ešte raz: „Voliči voľte iba mňa“.

 

 

Myšlienky iných (ale nie ukradnuté).

22.02.2018

Aby sa niekto v živote smial, musí niekto iný v živote plakať. Každý dostane v živote svoju porciu zmrzliny, ale bohatý v lete a chudobný v zime. Najhoršie v živote je, že slušní ľudia viac »

Platy a životná úroveň

21.02.2018

Počúvam, že na Slovensku sa málo zarába. Ľudia vraj za veľa práce dostanu malé výplaty. Spomínajú sa skoro všetci, lekári, učitelia, robotníci, samostatní remeselníci a aj štátni zamestnanci. viac »

Úbohé školstvo.

06.02.2018

K téme osemročných gymnázií sa už vyjadrilo mnoho osôb, v zmysle logiky, že do futbalu a školstva môže "hovoriť každý". Pritom je problém veľmi jednoduchý. Osemročné gymnázia sú zatiaľ viac »

India, Kašmír, vojaci

Do školy v Indii narazilo auto, zabilo deväť a zranilo 20 detí

24.02.2018 15:51

Vodič SUV v rýchlosti pravdepodobne stratil nad autom kontrolu a narazil do budovy.

rubeľ, Moskva, Rusko

Agentúra S&P zvýšila rating Ruska do investičného pásma

24.02.2018 15:09

Agentúra S&P Global Ratings zlepšila hodnotenie úverovej bonity Ruska o jeden stupeň. Krajina sa dostala do investičného pásma.

Klement Gottwald

Gottwaldov kameň z B. Bystrice skončil v základoch kravína

24.02.2018 14:49

Prvý česko-slovenský "robotnícky" prezident Klement Gottwald bol ešte pred začiatkom svojej politickej kariéry spätý aj s Banskou Bystricou.

Bratislava Parlament Schôdza andrej danko

Pre SNS je téma legalizácie drog uzavretá, pre Fica nie je marihuana problémom

24.02.2018 14:35, aktualizované: 15:13

Podľa Andreja Danka sú klamstvom tvrdenia, že na Slovensku sú v súčasnosti zatváraní mladiství ľudia do väzenia za jednu cigaretu marihuany.

lukynov

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 24
Celková čítanosť: 21612x
Priemerná čítanosť článkov: 901x

Autor blogu

Kategórie