Založ si blog

Islam padne.

V našej europskej spoločnosti, či si to chceme alebo nechceme priznať, začínajú byť dominantné ženy. Muži sa akosi „pokojne“ vyrovnávajú s tým, že ich aj na typicky mužských povolania nahradzujú ženy. Pri pive v krčme si „chlapsky“ povedia svoj názor na postavenie žien v islamských krajinách a aj na burky.

Europské ženy nechcu otvorene prejaviť svoj názor proti burkam a zahaľovaniu sa moslimských žien. Im to vyhovuje, zahaľovanie ich posúva na vyššiu úroveň, ako sú moslimské ženy a teda prirodzene potvrdzuje ich dominanciu v našom europskom svete. To ich uspokojuje.

Odbočme. Vie si niekto predstaviť, aby ako nemecká kancelárka alebo rôzne ministerky v europských štátoch vystupovali ženy napríklad v Turecku, alebo v tzv. arabskom svete. Tieto ženy sa uspokojili s úlohou podriadenej ženy.

Preto podľa môjho názoru islam a celkovo islamistické názory a kultúru v Europe budú pretvárať a upravovať europské ženy, môžme ich teraz nazvať „eurozonky“ (parafráza na amazonky). Inak aj „ženy z EU“.

Prognostika ja veda, ale ak sa prognostik zmýli, tak je to šarlatánstvo.

 

Nie prezident. Komediant.

14.12.2017

Vždy som si myslel, že prezidentom by mal byť štátnik, osobnosť, alebo vážený politik. Slovensko ma smolu. Ani jeden prezident nenaplnil tieto kritéria. A teraz konanie našeho "prvého občana viac »

O Kiskovi.

13.12.2017

Každý, kto sa rozhodne ísť do politiky, by si mal uvedomiť, že je to ako vstúpiť do krčmy najnižšej cenovej skupiny. V takejto krčme platia vlastné pravidlá. Musí rátať s tým, že môže viac »

Školská reforma.

12.12.2017

Hovorí sa, že do školstva a do futbalu môže hovoriť každý. Počul som veľa názorov, ktoré smerovali (teda ukazovali smer) k lepšiemu školstvu. (Jeden sa mi páčil v tom, že keď školstvo viac »

Poľsko, vlajka, zástava, výročie ústavy

Poľský minister obrany trvá na tom, že za haváriou lietadla s Kaczynským bolo Rusko

14.12.2017 21:47

O Macierewiczovi sa v poľskej tlači objavujú informácie, podľa ktorých by mohol byť napojený na ruskú tajnú službu a to, akým smerom vedie vyšetrovanie, by mohlo byť len spravodajskou hrou.

Cesta, cesty, doprava, diaľnica

NDS chystá súťaže na časť obchvatu Prešova a na úsek R2 pri Mýtnej

14.12.2017 20:13

NDS plánuje vyhlásiť už skôr avizované súťaže, prvú do 29. decembra tohto roka a druhú do 31. januára 2018.

ľudia

Konšpirácie na vzostupe. Experti dvíhajú varovný prst

14.12.2017 20:00

Konšpiračnej teórii, že svet ovládajú tajné spolky, ktoré sa usilujú o totalitnú svetovládu, verí čoraz viac ľudí. Darí sa aj iným pochybným myšlienkam.

G20-GERMANY/

Nechceme tu desiatky Saakašviliov, reagoval Putin na možnú kandidatúru Navaľného

14.12.2017 19:40

"Otočte stránku a dospejte už!" odkázal ruský prezident poľskej vláde. Na otázku opozičnej novinárky, ktorá v októbri prežila pokus o atentát, odmietol odpovedať.

lukynov

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 16
Celková čítanosť: 13632x
Priemerná čítanosť článkov: 852x

Autor blogu

Kategórie